Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Świerzawie

LETNIE ZAJĘCIA I ANIMACJE REKREACYJNO- SPORTOWE

Utworzono dnia 27.06.2024

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Świerzawie, w poniedziałek 1 lipca 2024 r. rozpoczyna organizację LETNICH ZAJĘĆ I ANIMACJI REKREACYJNO-SPORTOWYCH w ramach wakacji 2024, które będą trwały do 26 lipca 2024, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-14:00.

W ramach zajęć realizowany będzie również projekt, którego inicjatorem jest grupa nieformalna: pani Krystyna Lewandowska, pan Paweł Drożdż oraz pan Krzysztof Sekuła, pn. KREATYWNE TWORZENIE GRY EDUKACYJNEJ "GEOPARK KRAINA WYGASŁYCH WULKANÓW" w ramach PROGRAMU DOLNOŚLĄSKE MAŁE GRANTY.

Projekt otrzymał dofinansowanie w wysokości 4.500 zł.

Działania projektu będą obejmowały opracowanie i przygotowanie wielkoformatowej gry edukacyjnej nt. Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów przez uczestników zajęć – przez dzieci i młodzież. Uczestnicy zajęć samodzielnie opracują zasady i regulamin gry, pytania/zadania oraz projekt wizualny planszy gry, na podstawie którego zostanie opracowany projekt graficzny
i zlecony wydruk wielkoformatowy o wymiarach 6m x 6m. Uczestnicy zajęć będą pracować pod „okiem” instruktora zajęć przy użyciu materiałów plastyczno-technicznych zakupionych w ramach projektu. Wykonane przez nich prace, rysunki itp. zostaną wykorzystane w projekcie graficznym planszy gry.

Realizacja projektu zakończy się 31.08.2024 r.