Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Świerzawie

Pierwsze zakupy w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie”

Utworzono dnia 26.08.2022
Dziś dotarły do nas pierwsze zakupy - 50 sztuk leżaków, w ramach realizowanego przez CKSiT w Świerzawie projektu pn.
????????
„Mobilne Kino Plenerowe dla mieszkańców gminy Świerzawa”
????????
w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, którego organizatorem są Polskie Sieci Elektroenergetyczne Spółka Akcyjna https://wzmocnijotoczenie.pl/
Leżaki to pierwsza tura zakupów, które wyposażą CKSiT w narzędzia umożliwiające organizację kina plenerowego. We wrześniu w ramach projektu zostanie zakupiony również ekran plenerowy.
Doposażenie w ekran i leżaki umożliwi nam organizację cyklicznych plenerowych projekcji filmowych dla mieszkańców Miasto i Gmina Świerzawa. Ponadto zakupione leżaki będą też wykorzystywane podczas innych imprez i wydarzeń kulturalno-rozrywkowych i sportowych organizowanych przez nas w ciągu roku.
Przypominamy, że komisja programu przyznała grant w wysokości 20.000 zł na zakup plenerowego ekranu projekcyjnego oraz leżaków, doceniając fakt, że zakupiony sprzęt będzie służył przez kolejne lata i uatrakcyjni ofertę kulturalną gminy Świerzawa.
Realizacja projektu (zakup doposażenia oraz pierwsza projekcja filmowa) zakończy się do 30 września tego roku.
 
Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.
Więcej informacji o działalności organizatora programu dostępnych jestna stronie https://raport.pse.pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl
 

 

Galeria

Utworzono dnia 26.08.2022, 10:46

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny