Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Świerzawie

Pierwsze zakupy w ramach realizowanego przez CKSiT projektu pn. „Zakup wyposażenia Sali Widowiskowej w Świerzawie na potrzeby działalności edukacyjno-kulturalnej teatru amatorskiego”

Utworzono dnia 31.08.2022
Dotarły do nas pierwsze zakupy w ramach realizowanego przez CKSiT projektu pn. „Zakup wyposażenia Sali Widowiskowej w Świerzawie na potrzeby działalności edukacyjno-kulturalnej teatru amatorskiego”, tj.:
- KONSOLETA MIKSERSKA / MIKSER CYFROWY BEHRINGER X32 COMPACT wraz z urządzeniami przynależnymi - stagebox cyfrowy Behringer, walizka/case na mikser oraz kabel cyfrowy mobilny na bębnie,
- ZESTAW MIKROFONÓW BEZPRZEWODOWYCH DORĘCZNYCH: 2 szt. Relacart wraz z odbiornikiem podwójnym Relacart,
- ZESTAW MIKROFONÓW BEZPRZEWODOWYCH NAGŁOWNYCH: 2 szt. Shure oraz 2 szt. Relacart wraz z urządzeniami przynależnymi: 4 nadajniki bodypack, 2 odbiorniki podwójne, dystrybutor sygnału antenowego oraz 2 wzmacniacze antenowe.
W najbliższym czasie w ramach projektu zostanie zakupiony również zestaw głośników: 2 głośniki kolumnowe aktywne oraz 2 głośniki basowe z uchwytami do podwieszenia i stojakami montażowymi na głośnikach basowych. Natomiast we wrześniu w Sali widowiskowej na scenie, oknach i drzwiach zostanie zamontowany komplet kotar, a na schodach wejściowych do Sali platforma krzesła, która umożliwia dostęp osobom z niepełnosprawnością ruchową.
Zadanie dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.
DOFINANSOWANIE: 110.000,00 zł,
CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 160.850,00 zł
 

Galeria

Utworzono dnia 31.08.2022, 12:56

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny